Termékkategória

Hírlevél feliratkozás

Értesüljön elsőként legújabb termékeinkről,
legfrissebb akcióinkról, aktuális ajánlatainkról.

Termékek

Bruttó: 18 204 Ft
14 334 Ft + Áfa
12hónap garancia
Részletek

LevelOne Média Konverter - FVT-2401 (10/100BASE-TX to 100BASE-FX SMF SC Konverter, 40km, fekete)

FVT-2401 Média Konverter - Transfers data from 10/100Base-TX copper to fiber interfaces - Multi-mode fiber with SC connector for transmission of up to 40km - Built-in LFP...

Bruttó: 19 283 Ft
15 184 Ft + Áfa
24hónap garancia
Részletek
Bruttó: 21 540 Ft
16 960 Ft + Áfa
12hónap garancia
Részletek

Western Digital WD10EARX 1TB 3,5" Desktop 5400rpm, 64 MB puffer, SATA-600 - Green

Méret (coll): 3,5,  Csatolófelület: SATA III,  Kapacitás (GB): ,  Puffer (MB): ,  Fordulatszám (rpm):

Bruttó: 22 210 Ft
17 488 Ft + Áfa
24hónap garancia
Részletek

LevelOne Média Konverter - GVT-2001 (10/100/1000BASE-T to 1000BASE-SX MMF SC Konverter, 550m, fekete)

GVT-2001 Média Konverter - Transfers data from 10/100Base-TX copper to fiber interfaces - 1000Base-SX Multi-mode fiber for the link up to 550m - 9K jumbo frames to increase data...

Bruttó: 26 509 Ft
20 874 Ft + Áfa
24hónap garancia
Részletek

LevelOne Média Konverter - GVT-2010 (RJ45 to SFP Gigabit PoE PD Media Konverter, PoE tápellátás, fekete)

GVT-2010 Média Konverter - Transfers data from 10/100Base-TX copper to fiber interfaces - SFP slot supports pluggable Gigabit optic modules that enabling you to choose from a variety...

Bruttó: 39 896 Ft
31 414 Ft + Áfa
24hónap garancia
Részletek

LevelOne LAN Controller - WAC-2000 (Gigabit Wireless LAN Controller)

WAC-2000 LAN Controller - Centralized management of up to 50 APs - Client isolation allows strict control of access to wireless devices on the network - Supports gateway/router...

Bruttó: 39 896 Ft
31 414 Ft + Áfa
24hónap garancia
Részletek

Thermaltake VP400M1W2N Chaser A71 fekete ház

Specifikációk Szín : fekete Kivitel : nagy torony...

Bruttó: 41 529 Ft
32 700 Ft + Áfa
36hónap garancia
Részletek

Western Digital WD25EZRX 2.5TB 3,5" Desktop 5400rpm, 64 MB puffer, SATA-600 - Caviar Green

Méret (coll): 3,5,  Csatolófelület: SATA III,  Kapacitás (GB): ,  Puffer (MB): ,  Fordulatszám (rpm):

Bruttó: 42 472 Ft
33 442 Ft + Áfa
24hónap garancia
Részletek
Bruttó: 57 919 Ft
45 606 Ft + Áfa
12hónap garancia
Részletek
Bruttó: 57 919 Ft
45 606 Ft + Áfa
12hónap garancia
Részletek
Bruttó: 118 007 Ft
92 919 Ft + Áfa
12hónap garancia
Részletek
Bruttó: 118 007 Ft
92 919 Ft + Áfa
12hónap garancia
Részletek