Termékkategória

Hírlevél feliratkozás

Értesüljön elsőként legújabb termékeinkről,
legfrissebb akcióinkról, aktuális ajánlatainkról.

Termékek

24hónap garancia
Részletek

ModeCom Kártyaolvasó - CR-Nano (fekete; USB; Nano méretű; USB csatlakozóba épített kártyahely; MicroSD)

Jellemzők: - USB 2.0 /USB 1.1 - "High Speed" (480Mbps), "full speed" (12Mbps) és "low speed" (1.5Mbps) átviteli...

Bruttó: 533 Ft
420 Ft + Áfa
24hónap garancia
Részletek
Bruttó: 6 315 Ft
4 973 Ft + Áfa
36hónap garancia
Részletek

Trust Notebook Adapter - 70W Plug-In (c.sz:18821; 15-19,5V kimenet; USB; kompakt méret, kábel nélküli kialakítás; fehér)

Jellemzők: - Szinte bármely 65/70 W-os laptop számítógéphez használható - Használható Acer, Asus, Compaq, Dell, Fujitsu,...

Bruttó: 7 013 Ft
5 522 Ft + Áfa
24hónap garancia
Részletek

LevelOne SFP Modul - GVT-0300 (1.25G MMF SFP Transceiver, 550 m, 850nm)

GVT-0300 1.25Gbps Multi-mode SFP Transceiver, 550m, 850nm - Small Form Factor Pluggable MSA compliant - For Multi-mode Applications - Up to 850nm & 1.25Gbps -...

Bruttó: 9 165 Ft
7 216 Ft + Áfa
24hónap garancia
Részletek
Bruttó: 13 421 Ft
10 568 Ft + Áfa
12hónap garancia
Részletek

LevelOne Média Konverter - FVT-2001 (10/100BASE-TX to 100BASE-FX MMF SC Konverter, 2km, fekete)

FVT-2001 Média Konverter - Transfers data from 10/100Base-TX copper to fiber interfaces - Multi-mode fiber with SC connector for transmission of up to 2km - Built-in LFP (Link...

Bruttó: 13 754 Ft
10 830 Ft + Áfa
24hónap garancia
Részletek

LevelOne Média Konverter - FVT-2002 (10/100BASE-TX to 100BASE-FX MMF ST Konverter, 2km, fekete)

FVT-2002 Média Konverter - Transfers data from 10/100Base-TX copper to fiber interfaces - Multi-mode fiber with ST connector for transmission of up to 2km - Built-in LFP (Link...

Bruttó: 13 899 Ft
10 944 Ft + Áfa
24hónap garancia
Részletek

LevelOne Média Konverter - GVT-2000 (10/100/1000BASE-T to 1000BASE-X SFP Konverter, fekete)

GVT-2000  Média Konverter - Transfers data from 10/100Base-TX copper to fiber interfaces - SFP slot supports pluggable Gigabit optic modules that enabling you to choose from a...

Bruttó: 13 954 Ft
10 987 Ft + Áfa
24hónap garancia
Részletek
Bruttó: 14 286 Ft
11 249 Ft + Áfa
12hónap garancia
Részletek

LevelOne Média Konverter - FVT-2201 (10/100BASE-TX to 100BASE-FX SMF SC Konverter, 20km, fekete)

FVT-2211 Média Konverter - Transfers data from 10/100Base-TX copper to fiber interfaces - Multi-mode fiber with SC connector for transmission of up to 20km - Built-in LFP...

Bruttó: 15 269 Ft
12 023 Ft + Áfa
24hónap garancia
Részletek
Bruttó: 15 739 Ft
12 393 Ft + Áfa
12hónap garancia
Részletek
Bruttó: 18 204 Ft
14 334 Ft + Áfa
12hónap garancia
Részletek
Bruttó: 18 204 Ft
14 334 Ft + Áfa
12hónap garancia
Részletek